S čím pracuji

ARABESQUE – dekorativní kosmetika

Kosmetice Arabesque byla několikrát udělena cena „Professional Beauty Award“ za nejoblíbenější kolekci dekorativní kosmetiky německých kosmetických institutů.

Tyto a jiné kosmetické přípravky si rovněž můžete v salonu zakoupit.

 

 

 

Symbióza vysoké kvality produktů značky Macon s pravidelnou denní péčí o pleť významným způsobem přispívá k mladistvému vzhledu a velmi jemné pokožce. Předčasné stárnutí pleti v důsledku působení škodlivých látek obsažených v životním prostředí, nesprávná životospráva a stres jsou touto kosmetikou optimálně kompenzovány. Vlivem produktů MACON je pokožka naprogramována k vlastní regeneraci, což vede k oddálení procesu stárnutí. K tomu využívá kosmetika MACON komplex účinných látek z moře.Vlivem vysoké technologie výzkumu a vývoje je zaručena plná účinnost produktů.

Kosmetika Macon je vyrobena na bázi mořských extraktů jako např.kaviáru, perlových proteinů, mořských řas (spirulina,laminana digitata, ascohpillum nodosum). Společně s minerály a vitamíny představují tyto extrakty přirozenou výživu pro pleť.
Produkty, obsahující mořské extrakty, podporují prokrvení, látkovou výměnu a obnovu buněk, současně regulují vlhkost a obnovu pokožky.Tyto látky se uvolňují ve dvou fázích, nejprve dochází k vyčištění, což je optimální příprava na fází druhou, výstavbu pokožky. Symbióza vysoké kvality a pravidelné denní péče významně přispívá k mladistvému vzhledu a velmi jemné pokožce. Kosmetika Macon je certifikována laboratoří TÜV dle normy ISO9001 a je vyráběna podle přísných pravidel GMP a FDA.
 
 
 
 

Německá profesionální pěstící kosmetika s třináctiletou tradicí.

Co je na této značce tak vyjímečné? Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, které se přibližují standardům farmaceutických produktů.

Proč název Janssen Cosmeceutical? Název vznikl jako novotvar složením dvou slov „cosmetic“ a „pharmaceutical“. Tento název napovídá, že se jedná o výrobky, které stojí na pomezí mezi kosmetikou – protože mají velmi dobrou snášenlivost – a farmacií – díky své vysoké účinnosti. Produkty Janssen Cosmeceutical pomáhají cíleně pěstit partie obličeje, dekoltu, i celého těla. Veškeré výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantovaná certifikátem ISO 9001, který je každoročně obhajován.